© 2017 by Stay Heavy. Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White SoundCloud Icon
  • White YouTube Icon

ZESPÓŁ

Wokal

MICHAŁ SCHUDER

W zespole  od listopada 2012 roku, zastąpił na stanowisku wokalisty Rafała Gowina. Wokalista i współzałożyciel gliwickiej kapeli thrashmetalowej Armageddonizer, udzielał się również w prog-metalowym zespole Spiritual Congestion.

Śniadanie popija benzyną a palenie papierosa zaczyna od filtra.

"Można by było jeszcze napisac coś o tym że jestem przystojny i dobrze zbudowany, ale doszedłem do wniosku że to przecież widać i tak".

Gitara solowa

Marcin "Martinez" Surlej

....

 

Gitara basowa

JACEK WOŁOSZCZUK

Urodzony 30 lipca 1980r. w Gliwicach, zafascynowany ciężkim brzmieniem heavy i death metalu, pewnego pięknego dnia złapał za bas. Zaczynał od garażowego grania w "Death Wish", "Enages"  (AVE CELEJ !!!), później trafia do death metalowej formacji "Vox Interium", tu rozpoczyna się prawdziwy trening, pierwsze prawdziwe koncerty przed takimi zespołami jak Trauma, czy Sceptic. Jako członek Vox Interium nagrywa z nimi  demo "Ostatni..." oraz pierwszą płytę zespołu "Zymosis of Souls" wydaną przez Apocalypse Productions z Warszawy. Odczuwając zmęczenie materiału z ciężkim sercem postanawia opuścić zespół i na długi czas znika z gliwickiego podziemia. Po odpoczynku, stęskniony za ciężarem metalowego grania, zakłada z człowiekiem, który mu towarzyszy od samego początku przygody z metalem Grzegorzem "Celejem" Celejewskim zespół "Heretique", jednak czując, że musi szukać dalej swojego miejsca w muzyce, opuszcza Heretique i zakłada Stay Heavy.

Perkusja

?

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now