NEWS

October 6, 2018

Marcin Martinez Surlej zasila stanowisko gitarzysty. Ten bardzo utalentowany gitarzysta wniesie na pewno coś nowego w naszą muzykę.

June 22, 2017

No cóż, troszkę z lekką niespodzianką ale za to jaką przykrą, dowiedzieliśmy się, że musimy poszukać sobie nowego gitarzysty. Nic nie poradzimy szukamy i gramy dalej. 

Tym samym:

NADAL CZEKAMY NA TEGO JEDYNEGO Z JEDYNYCH - gitarzysta o zręcznych palcach i łagodnym usposobieniu, lecz także o duszy scenicznej bestii pilnie potrzebny. Przyjmiemy i ugościmy.

April 28, 2017

Zagraliśmy dzięki uprzejmości kolegów z Heretique było kameralnie i przyjemnie. Był to też ostatni koncert Jacka Herdy w naszych szeregach.

September 27, 2016

Już niebawem wpadniemy do Sosnowca, gdzie na zaproszenie HEXHORN oraz SOUL MAGGOT zagramy w klubie Underground 2. Więc zapraszamy do przybycia 08.10.2016 godzina 19:00 wjazd za free. Zapraszamy \,,/

March 12, 2016

Ave! Dziękujemy Wam za przybycie na koncert. Dziękujemy zespołowi Midnightdate za to, że zagrali z nami tego wieczoru. Było o tak... \,,/ Chcieliśmy bardzo podziękować Tomkowi Wu za wspaniałą oprawę naszego występu - światło i dym zrobiły swoje. Był to dla nas bardzo ważny wieczór, powróciliśmy do grona koncertujących kapel w nowym mocniejszym składzie. Dziękujemy!

 

Please reload

© 2017 by Stay Heavy. Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White SoundCloud Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now